İşte CHP Antalya’nın belediye meclis üyesi adayları
Yerel seçimlere sayılı günler kala siyasi partilerin belediye başkan adayları ve meclis üyesi adayları belli oldu. Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne Başkan Adayı olarak yeniden Muhittin Böcek’i gösteren Cumhuriyet Halk Partisi’nin ilçe meclis üyesi adaylarını sizler için derledik.
Yerel seçim maratonunda kritik bir eşik daha aşıldı. Siyasi
Partiler 31 Mart’ta seçim pusulasında yarışacak belediye başkan adaylarını ve belediye
meclis üyesi adayları için başvurularını ilgili seçim kurullarına
gerçekleştirdi. Hareketli dakikaların yaşandığı seçim kurullarında süreç 20
Şubat 17.00’de sona erdi. Başvuru işlemlerinin ardından ise meclis üyesi listelerinde
yer alan isimler merakla beklenmeye başladı.
İŞTE SİZLER İÇİN CHP’NİN ANTALYA’DAKİ BELEDİYE MECLİS
ÜYESİ LİSTELERİ
CHP Akseki Belediye Meclis Üyesi Adayları:
Ahmet Yılmaz, Mehmet Ali Özel, Hakan Çobanoğlu, Mustafa
Erdoğan, Mehmet Duran, Kemal Başgör, Adem Çetin, Mustafa Öztaş, Özgür Dönmez,
Emine Çoban, Hasan Soylu
Kontenjan: Erdoğan Erdoğan
CHP AKSU BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI:
Rıza Maden, Yusuf Kumbul, Hasan Çelik, Mevlüt Uludağ, Mevlüt
Erdem, Mehmet Coşkun, Arif Bülbül, Mehmet Alptekin, Bülent Şahin, Hüseyin
Çelik, Mustafa Ceylan, Soner Erboğa, Yaşar Karakartal, Abbas Can, Gökhan Demir,
Ufuk Arınç, Onur Gönül, Hüseyin Ekici, Mehmet Uysal, Uğur Tunçkol, Esat Kılıç,
Hüseyin Erçin.
Kontenjan: Mustafa Oruç, Mehmet Altay, Harun Hor
CHP ALANYA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI:
Utkan Hasan Eminoğlu, Hasan Can Kamburoğlu, Mahmut Köse,
Sadık Dizdaroğlu, Ahmet Top, Nazmi Zavlak, Halime Ceylan, Engin Alataş, Ali
Yardım, Haydar Uyar, Ayhan Baysal, Ufuk Aras Solmaz, Mustafa Eroğlu, Ayhan
Doğru, Şahin Ararat, İrem Yunusoğlu, Halil Durusoy, Asrın Ateşoğlu, Hüseyin
Kaya, Ali Taşlı, Burcu Yorulmaz, Hasan Sağlamer, Ali Ekber Dedeoğlu, Talat
Demir, Mustafa Yüksek, Fatma Gök, Tevfik Sipahioğlu, Samet Sayar, Bilal
Başpınar, Ayşe Ayan, Celal Berk Gödüç, Ali Uysal, Şükrü Bingöl. Kontenjan: Abdurrahman
Açıkalın, Murat Levent Koçak, Hasan Servet Ünlü, Faruk Konukçu.
Kontenjan: Abdurrahman Açıkalın, Murat Levent Koçak, Hasan
Servet Ünlü, Faruk Konukçu
CHP DEMRE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI:
Nihat Karayel, Recep Avcı, Fevzi Durdemir, Bilal Karacaoğlu,
Yılmaz Çil, Hatice Yılmaz, Durdali Keskin, Fatih Kıtıl, Osman Altan, Fikri
Kolak, Mehmet Kıvrak, Recep Karatürkmen, Mehmet Özdemir.
Kontenjan: Recep Karatop, Murat Özek
CHP DÖŞEMEALTI BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI:
Meclis üyelikleri: Süleyman Tursun, Metin Yaraşçı, Ramazan
Altun, Mustafa Kaya, İsmail Gök, Mehmet Arif İnce, Hikmet Altundağ, Ramazan
Çaksen, Özgür Gökoğlu, Durkadın Bora, Onur Çot, Mehmet Arısoy, Arif Arıca, Ali
Mıh, Rıfat Zengin, Ömer Özmen, Tuğba Güzel Aksoy, Ayşe Çakıcı, Türkan Oya
Şengül, Süleyman Acar, Görkem Tosun, Özkan Özkaya.
Kontenjan: Mehmet Kula, Mehmet Özkaya, Ömer Kıvrak
CHP ELMALI BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI:
Mehmet Tufan, Ziya Aktaş, Gülşen Arı, Mustafa Demir, Üzeyir
Altın, Tarık Onur Can, Şakir Aksoy, Hüseyin Erdemci, Hüseyin korkmaz,
Abdülrezzak Üdül, Salih Altıntaş, Cihat Çakır, Hasan Şükrü Asutay.
Kontenjan: Hasan Aydın, Fatih Altıntaş
CHP FİNİKE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI:
İsmail Şentürk, Mehmet Ali Çobanoğlu, Yücel Yücesan,
Süleyman Dırman, Özgür Atıcı, Salih Dönmez, Ömer Özdemir, Osman Çobanoğlu, Naim
Topacan, Caner Ayyıldız, Emin Ertuğrul, Arif Ertuğ, Salih Öner, Vecihi Karabay,
Osman Erten, Hami Yıldız, İbrahim Çiftçi, Fedai Çevik, Salih Karakaş, Pelin
Ezgi Yücel Yalçınkaya, Semih Alpaslan, Uğur Cılbız.
Kontenjan: Sıdıka Gökyar Kızılca, Ali Bağrıyanık , Volkan
Aydıner
CHP GAZİPAŞA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI:
Ulaş Özgen, Zafer Tan, Ümit Çelik, Zahide Gizem Çelik Aslan,
Ali İhsan Yılmaz, Abdulkadir Tuncer, Emre Polat, Abdullah Sayın, Cumhur Uğur,
Onur Demir, Kemal Yılmaz, Kerim Çetin, Serap Sarıyıldırım, Abdullah Doğan,
Doğan Çelenoğlu, İlke Kalaycı, Ahmet Yaman, Nuran Maden, Ahmet Yılmaz,
Selahattin Güven, Ahmet Arslan, Mustafa Sönmez.
Kontenjan: Necdet Ali Şirin, Ali Yıldız, Serkan Özkurt
CHP GÜNDOĞMUŞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI:
Hüseyin Avni Akıncı, Erhan Fişne, Nedret Uygur, Fatma Özmen,
Abdullah Demirel, Bayram Ulusoy, Mehmet Ali Örs, Fatma Demir
Kontenjan: Hasan Hüseyin Arslan
CHP FİNİKE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI:
İsmail Şentürk,
Mehmet Ali Çobanoğlu, Yücel Yücesan, Süleyman Dırman, Özgür Atıcı, Salih
Dönmez, Ömer Özdemir, Osman Çobanoğlu, Naim Topacan, Caner Ayyıldız, Emin
Ertuğrul, Arif Ertuğ, Salih Öner, Vecihi Karabay, Osman Erten, Hami Yıldız,
İbrahim Çiftçi, Fedai Çevik, Salih Karakaş, Pelin Ezgi Yücel Yalçınkaya, Semih
Alpaslan, Uğur Cılbız
Kontenjan: Sıdıka Gökyar Kızılca, Ali Bağrıyanık, Volkan
Aydıner
CHP İBRADI BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI:
Özcan Balcı, Mehmet Topçuoğlu, Ömer Kocakulak, Erdem Kahya,
Salih Yamansoy, Zehra İldaş, Mehmet Öz, Mehmet Albayrak.
Kontenjan: Mehmet Yörükoğlu
CHP KAŞ BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI:
Aşkın Yenier, Şükrü Koçak, Halilibrahim İğli, Adil Arslan,
Hacer Bilgiç, Uğur Ünal, İsmail Şah Yılmaz, Cihan Karagül, İbrahim Nişancı,
Mehmet Çotur, Mehmet Kocaer, Cemil Tufan, Uğur Güncan, Sercan Gürler, Mehmet
Kavak, Yılmaz Acar, Munise Atalay, Şükrü Yıldız, Tunahan Karaman, Himmet Avcı,
Ramazan Erdil, Bircan Çocuk.
Kontenjan: Erkan Demirci, Halil Arıkan, Recep Sarıca
CHP Kemer Belediye Meclis Üyesi Adayları:
Mustafa Bilici, Mehmet Akın, Emin Gül, Ali Rıza Akar,
Hüseyin Çelik , Sezai Cansın Efir, Sema Özdemir, Halit Canevi, Uğur Keskin,
Yıldıray Özen, Tülay Kara Aydoğdu , Durmuş Yalçın Kahraman, Murat Çaçan
Kontenjan: Semih Top, Mustafa Çelik
CHP Kepez Belediye Meclis Üyesi Adayları:
Nilüfer Deveci, Rüştü Peker, Büşra Özdemir, Emin Akçay,
Adnan Kabaağaç, Gökhan Yılmaz, Barış Şenyurt, Selçuk Koçnebioğlu, Hüseyin
Tatar, Melek Çoban, Ahmet Paksoy, Mazlum Yücel, Mahmut Taş, Yılmaz Yıldız, Veli
Yılmaz, İzzet Çeliktürk, İlknur Gülümser Solmaz, Hasan Sarı, Erdoğan Yarbaş,
Berna Polat, Emre Atmaca, İbrahim Velican, İbrahim Karakaya, Halil Güneş,
Aliriza Kayseri, Salih Yetkin, Muhammet Say, İlyas Ekin, Filiz Traş, Özgür
Çamlıdağ, Gamze Solak, Hasan Gürel, Ceyhun Çamlıdağ, Nurten Şahiner, Gamze Seda
Üvacin, Yusuf Ziya Büyüksütçü, Saadet Coşar, Rabia Ormantepe, Aynur Baykal,
Seher Şanlı
Kontenjan: Refik Emre Alptekin, Özcan Özalp,İbrahim Yılmaz,
Ahmet Şahin, Mesut Emrah Yıldırımlar
CHP Konyaaltı Belediye Meclis Üyesi Adayları:
Osman Sert, Hür Diren Dağ, Ahmet Aydın, Hasan Akkoyun, Veysi
Akgül, Nurten Erener, Hasan Kiraz, Özlem Şahin, Deniz Fırat Budak, Ali Meriç
Kiraz, Hanife Aldemir Efe, Eren Doğanyiğit, Mahmut Aba, Evrim İşeri, Servet
Taşlık, Cafer Sığırtmaç, Bora Fidangül, Gülşen Sönmez, Murat Cihantimur, İbrahim Çoban, Levent Yiğiter, Ercan Altun,
Şükran Kayrak, Fatma Durmuş, Saniye Laçin, Haydar Yıldırım, Rabia Dilara
Yasak, Barış Burcu
Kontenjan: Müge Gezginci Ünsal, Veysel Akar, Ozan Demir
CHP Kumluca Belediye Meclis Üyesi Adayları:
Kerem Kaya Turan, İsmail Başar, Uğur Ay, Ali Uluşar, Ozan
Sarıkeçili, Abdullah Gökçel, Hüseyin Kütük, Hasan Deniz, Halime Orhan Bacaksız,
Murat Töngüçlü, Emin Korkmaz, Bülent Uysal, Uğur Yılmaz, RamazanaAydın Ulusoy,
Ali Altıntaş, Duygu Altıntaş, Mustafa Üstboğa, Murat Dündar, Halil Karaca,
Hamide Aytekin, İlhami Demir, Halit Uysal
Kontenjan: Ali Can Üge, Ferah Naz Kancı Karaköse, Zakire
Algül Şeşen
CHP Manavgat Belediye Meclis Üyesi Adayları:
Gülsüm Özer, Mehmet Burak Çeker, Ayşe Zehra Akın, Seval Öz
Özgenç, Özlem Tarakçı, Mehmet Çevik, Hüseyin Sırcan, Mehmet Çiçek, Emine Sema
Çağlar, Mehmet Engin Tüter, Hayri Okutan, Mustafa Öztürk, Burak Mutlu, Mustafa
Kemal Dönmez, Osman Coşar, Levent Arslan, Mehmet Doğan, Kasım Küçükkaya, Halil
Ünal, Mustafa Emek, Ali İhsan Kılınç, Selma Bülbül, Adil Baybuğ, Mesut Tok,
Barış Çakmak, Kübra Sarıkaya, Süreyya Karaosmanoğlu, Ertan Aysal, Ümmü Doğan,
Akif Karakaya, Ahmet Koyak, Mustafa Keçer, Fatmaana Uyanık
Kontenjan: Nazmi Gündüz, Ahmet Tosak, Ahmet Uslu, Hacer
Keçer Karakoç
CHP MURATPAŞA BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI:
Erkan Çelik, Taylan Şanlı, Bayram Ali Çeltik, Önder Kurnaz,
Mithat Aras, Gülen Ercan, Ferhat Cemtosun, Battal Erdoğan, Mustafa Düzenli,
Orhan Aykaç, Özgür Taylan Budak, Nuran Yılmaz, Hüseyin Erşin, Bülent Büber,
Murat Öztinar, Ramazan Diremler, Murat Kaya, Nermin Korkut, Zühtü Şahin, Mümtas
Köse, Ufuk Çiftci, Ercan Akbulut, Hüseyin Öztaş, Belgizar Burcu, Ömer Gilan, Namık Karasu, Hakan Kutlu, Eylem
Sönmez, Görkem Durmaz, Ali Aybar, Adnan Tezgel, Tuncay Kara, Gülminaz Bakkal,
Yener Altıntaş, Mustafa Kemal Dolanay,
Naz Wiessner, Mustafa Ergin, Ali Ekrem
Yıldırım, Ramazan Kerem Önsay, Durmuş Ali Kapşır
Kontenjan: Erdal Yayıcı, Murat Emre Sarı, Canan Keleş,
Sarper Dermut, Yılmaz Altun
CHP SERİK BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI:
Erguvan Yılmaz, Mehmet Balık, Halil Demir, Ahmet Anıl, Ali
Çatal, Rafet Yıldırım, Veli Teke, Mustafa Kök, Adem Aktaş, Hüseyin Akın,
Ramazan Dinçsoy, Ceyhun Ceyhan, Muhsine Solak Gödek, Mehmet Küçükkurt, Ata
Ünal, Şükrü Akkaya, Candan Aydın, Mehmet Koca, Murat Ali Keleş, Furkan Şan,
Nurcan Afacan, Ali Püseli, Ayhan Sezer Temiz, Batuhan Büyükokudan, Gülhan
Yıldız, Osman nuri Top, Hasan Balık, Mehmet Ali Kocabıyık
Kontenjan: Emrah Akbaba, İbrahim Akın, Ahmet Kökçe